Lajme

1/4 e Kupës: Prishtina - Trepça ‘89

1/4 e Kupës: Prishtina - Trepça ‘89

E diel, 10 shkurt - ora 15:00

Prishtinë, 4 shkurt 2019 - Sot është nata e fundit e përgatitjeve në Turqi. Skuadra kthehet nesër mbrëma në kryeqendër. Dhe nuk do të ketë kohë për pushim, do të vazhdojnë menjëherë përgatitjet për ndeshjen çerekfinale të Digitalb Kupës së Kosovës. Prishtina i pret rivalët e mëdhenj, Trepçën ‘89. Ndeshja eliminuese zhvillohet të dielën më 10 shkurt në stadiumin e Prishtinës nga ora 15:00.

Për çmimin e biletave ju informojmë më vonë.