Lajme

Astrit Ajdareviç viziton Prishtinën

Astrit Ajdareviç viziton Prishtinën

Futbollisti i Kombëtares shqiptare dhe i AEK i dëshiron sukses Prishtinës

Prishtinë, 22 qershor 2018 – Mesfushori i Kombëtares së Shqipërisë dhe i kampionëve të Greqisë, AEK nga Athina, sot befasoi FC Prishtinën me vizitën e tij.

28-vjeçari i lindur në Prishtinë, ndër tjera ka uruar FC Prishtina që të përfaqësoj sa më mirë Kosovën në ndeshjet e UEFA Evropa Ligës.

Astriti nesër ka gëzim të madh dhe i jep fund beqarisë së tij me që rast Prishtina i uron jetë të gjatë bashkëshortore e të trashëgohet.

Faleminderit kampion.