Lajme

Çerekfinalja e Digitalb Kupës:

Çerekfinalja e Digitalb Kupës:

Prishtinë, 16 shkurt 2018 - Sot është hedhë shorti i çerekfinales së Digitalb Kupës së Kosovës. Shorti ka dashur që të ndeshen rivalët e së dielës dhe dy skuadrat e para në klasifikim, Llapi - Prishtina.

Llapi - Prishtina
Drita - Vëllaznimi
Gjilani - Vushtrria
Drenica pa lojë në gjysmëfinale

Luhet vetëm një ndeshje, zhvillohet më 7 mars në Podujevë.