Lajme

Çmimi i biletave 5 dhe 3 euro

Çmimi i biletave 5 dhe 3 euro

Biletat në shitje nga e mërkura në ora 18:00 – ditën e ndeshjes edhe në Mitrovicë


Prishtinë, 3 korrik 2017 – Çmimet e biletave për ndeshjen e raundit të parë të ndeshjes kthyese të UEL ndërmjet FC Prishtina dhe IFK Norrkoping janë:

5 euro në tribunën perëndimore
3 euro tribuna lindore
Tribuna veriore e rezervuar për Plisa

Vendi i shitjeve të biletave:

Prishtinë:
Vendi i shitjes – standet: Newborn, sheshi “Zahir Pajaziti”, sheshi “Skënderbeu”
E martë: 18:00 – 22:00
E mërkurë: 10:00 – 22:00
E enjte: 10:00 – 18:00

Mitrovicë:
E enjte: 17:00 – 20:00

Në vendin e shitjes së biletave mund të bleni edhe fanellën e FC Prishtina në çmim prej 10 eurove të madhësive të ndryshme.