Lajme

Derbi i javës të shtunën

Derbi i javës të shtunën

Feronikeli e pret Prishtinën (16:00)

Prishtinë, 26 gusht 2019 – Prishtina në javën e dytë ka pushuar përshkak shtyrjes së ndeshjes me Dukagjinin për 25 shtator.

Kurse, të shtunën më 31 gusht, zhvillon duelin e javës së tretë dhe për kundërshtar, në derbin e javës, ka skuadrën kampione të Feronikelit. Ndeshja nis nga ora 16:00.