Lajme

Derbi i kryeqytetit të hënën në “Fadil Vokrri” (13:30)

Derbi i kryeqytetit të hënën në “Fadil Vokrri” (13:30)

Flamurtari – Prishtina takohen në javën e 18-të

Prishtinë, 12 shkurt 2019 – Në fundjavë nis zyrtarisht stinori pranveror i sezonit 2018/19.

Ndërsa Prishtina është mysafire e rivalit nga kryeqendra, Flamurtarit.

Skuadra kuqezi ka vendosur që ndeshjen me Prishtinën të zhvilloj në stadiumin e Prishtinës. Ndërsa FFK dhe Supersporti kanë caktuar të hënën për termin të ndeshjes. Pra, derbi i kryeqytetit zhvillohet më 18 shkurt nga ora 13:30.