Lajme

Dihen katër gjysmëfinalistët

Dihen katër gjysmëfinalistët

Shorti javën e ardhshme

Prishtinë, 18 mars 2021 – Janë mbyllur të gjitha ndeshjet e çerekfinales të Kupës së Kosovës duke u kualifikuar në gjysmëfinale, Prishtina, Llapi, Dukagjini dhe Istogu.

Shorti i gjysmëfinales pritet të hidhet në javën e ardhshme. Në gjysmëfinale luhen dy ndeshje, vajtje-ardhje, dhe ato do të zhvillohen në muajin prill.

Shorti nuk është i dirigjuar dhe secila skuadër mund të ndeshet me secilën skuadër.