Lajme

Edhe dy lojtarë tjera në prova

Edhe dy lojtarë tjera në prova

Një brazilian sulmues dhe një jugkorean mesfushor

Antalya, 26 janar, 2018 - Me skuadrën tonë në përgatitjet për stinorin pranveror ndodhen edhe dy futbollistë të huaj.

Sulmuesi qendre 25 vjeç 1.81 cm i gjatë nga Brazili nga ish-skuadra America RN, Jefferson Freitas.
Po ashtu edhe jugkoreani, Im Jung Yu. Mesfushori ka qenë në prova edhe te skuadra kroate e Dinamo Zagreb.

Të dy këta do të provohen gjatë tre-katër ditëve të ardhshme për të dhënë pastaj verdiktin kryetrajneri Josa.