Lajme

Faleminderit Ardit

Faleminderit Ardit

Prishtina i dëshiron sukses Ardit Hilës

Prishtinë, 31 korrik 2020 - Mesfushori, Ardit Hila do të vazhdojë karrierën në ndonjë klub tjetër pas një viti jo pak të suksesshëm duke fituar Kupën e Republikës me FC Prishtina.

Hila, me Prishtinën ka regjistruar 31 (7/13) paraqitje zyrtare në kampionat dhe kupë duke asistuar në gjashtë gola (4 kampionat dhe 2 kupë).

FC Prishtina i uron sukses në vazhdim të karrierës.