Lajme

Fillojnë garat në kategoritë e reja

Fillojnë garat në kategoritë e reja

Juniorët presin Drenicës, kategoritë e reja me Feronikelin

Prishtinë, 16 mars, 2017 – Pas shumë muajsh pa gara, fillojnë garat në të gjitha kategoritë e reja, përveç Superligës për kadetë U17, të cilët nisin javën e ardhshme.

Skuadra e re e Prishtinës U19, e pret në Kastriot Drenicën.

Kurse, të shtunën dhe të dielën, Feronikeli me dy grupet e saj pret Prishtinën po ashtu me dy grupet e saj.