Lajme

“Jam i lumtur me fitoren, por edhe më i lumtur me lojën e ekipit”

“Jam i lumtur me fitoren, por edhe më i lumtur me lojën e ekipit”

Mendurim Hoti: Jam i lumtur me fitoren, por edhe më i lumtur me lojën e ekipit


“Jam shumë i lumtur që në ndeshjen e parë zyrtare, edhe atë në ‘Champions’, shënova golin tim të parë me Prishtinën. Por, edhe më shumë jam i lumtur me fitoren e ekipit që bëri një ndeshje shumë të mirë. Shpresoj të vazhdojmë kështu edhe në ndeshjen tjetër finale ku do të kërkojmë fitoren dhe kalimin në raundin e parë”.