Lajme

Java e IX me Vëllaznimin të mërkurën

Java e IX me Vëllaznimin të mërkurën

Ndeshja nis nga ora 14:00 në Drenas

Prishtinë, 9 tetor, 2017 – Prishtina dhe Vëllaznimi të mërkurën do të zhvillojnë duelin e 38-të zyrtar pas luftës. Kjo ndeshje që zhvillohet të mërkurën në “Rexhep Rexhepi” në Drenas e që nis nga ora 14:00, i takon javës së IX të Vala Superligës.