Lajme

Java XI: Prishtina – KEK-u

Java XI: Prishtina – KEK-u

Të shtunën më 20 tetor nga ora 15:00

Prishtinë, 17 tetor 2018 – Deri sa dje dhe sot po zhvillohet java e 10-të dhe ndeshja e paraparë e kësaj jave ndërmjet Feronikelit dhe Prishtinës është shtyrë për 7 nëntor, bardhekaltrit vazhdojnë kampionatin në fundjavë në kuadër të javës së 11 të Ipko Superligës.

Të shtunën më 20 tetor nga ora 15:00 Prishtina e pret KEK-un. Transmetim direkt të kësaj ndeshje nuk do të ketë, ndërsa klubi do të lëshoj në shitje bileta për dy tribuna, ajo perëndimore 3 euro dhe lindore 2 euro.