Lajme

Java XXVI: Hajvalia – Prishtina, të premten

Java XXVI: Hajvalia – Prishtina, të premten

Më 14 prill në Kizhnicë nga ora 15.00

Prishtinë, 10 prill, 2017 – Hajvalia dhe Prishtina do të hapin javën e XXVI të Vala Superligës. Ndeshja do të zhvillohet këtë të premte më 14 prill nga ora 15.00 në Kizhnicë.