Lajme

Josa u prezantohet futbollistve

Josa u prezantohet futbollistve

Nesër Drenica – Prishtina

Prishtinë, 12 shtator, 2017 – Sot skuadra kishte seancën e paradites para ndeshjes së nesërme kampionale në Skenderaj me Drenicën.

Ndërsa, kryetari i klubit, Remzi Ejupi e ka prezantuar para shtabit teknik dhe futbollistëve, drejtorin e ri sportiv, Mirel Josa.

Mirel Josa