Lajme

Kur Lorik Boshnjaku kap formën, zor thyhet mesfusha

Kur Lorik Boshnjaku kap formën, zor thyhet mesfusha

Prishtinë, 29 qershor 2020 - “E mira krejt kësaj u kthyem me fitore pas një barazimi i cili ndoshta e kishim nënvlerësuar pak kundërshtarin dhe ku edhe moti i nxehtë e fusha e papërshtatshme e kishte bërë të veten. Më vije mirë që ekipi reagoi duke iu rikthyer fitoreve dhe shpresoj të vazhdojmë edhe në gjashtë ndeshjet e mbetura me fitore”, ka thënë mesfushori dhe futbollisti më me fanellën e Prishtinës, tani e 5 vite.