Lajme

Lëndimi i Debatik Currit nuk është serioz

Lëndimi i Debatik Currit nuk është serioz

Ai dje pati lëndim të lehtë me Vëllaznimin për Kupë

Prishtinë, 20 shkurt, 2017 - Golashënuesi i golit të vetëm të tre pikëve nga ndeshja e parë me Ferizajn, pas një kontrolle të sotme, është konstatuar se lëndimi nuk është serioz dhe Debatik Curri, do të bëjë çmos që të jetë plotësisht i gatshëm për ndeshjen e javës së XVIII të shtunën në Ferizaj kundër skuadrës homonime.