Lajme

Mbrëmë është kthyer skuadra

Mbrëmë është kthyer skuadra

Sot seancë stërvitore nga ora 17.00 në Kastriot

Prishtinë, 3 korrik, 2017 – Skuadra e Prishtinës është rikthyer mbrëmë dhe sot mban seancë stërvitore nga ora 17.00 në Kastriot.

Ndeshja e kthimit të raundit të parë të UEFA Evropa Ligës zhvillohet të enjten më 6 korrik nga ora 20.00 në stadiumin “Adem Jashari”, ndërsa ndeshjen do ta gjykoj katërshja nga Danimarka me vëzhgues nga Gjermania.