Lajme

Miqësore: Dukagjini - Prishtina, 17:30h

Miqësore: Dukagjini - Prishtina, 17:30h

Njëherë kampionët presin dhjetë herë kampionët

Prishtinë, 3 gusht 2019 - Skuadra e Dukagjinit, e rikthyer pas shumë vitesh në elitën e futbollit tonë, njëherë kampion të vendit para luftës, presin në miqësoren testuese skuadrën më të trofeshme të vendit, Prishtinën.

Ndeshja zhvillohet në stadiumin e Dukagjinit në Klinë dhe nis nga ora 17:30.