Lajme

Miqësore: Partizani – Prishtina

Miqësore: Partizani – Prishtina

Ndeshja zhvillohet sot në stadiumin e stadiumit të Laçit

Prishtinë, 24 qershor, 2017 – Partizani dhe Prishtina sot zhvillojnë ndeshje miqësore përgatitore para raundit të parë të Evropa Ligës.

Ndeshja do të nis nga ora 17.00 dhe zhvillohet në stadiumin e qytetit të Laçit.