Lajme

Ndryshon orari – tre ndeshje për shtatë ditë

Ndryshon orari – tre ndeshje për shtatë ditë

Të dielën më 30 shtator, Prishtina – Flamurtari (18:45h)

Prishtinë, 25 shtator 2018 – FFK ka marr vendim që të zhvillohen tre ndeshje për shtatë ditë, pastaj skuadra pushon përshkak ndeshjeve të Përfaqësueseve.

Prishtina – Flamurtari, ndeshje e javës së VII e paraparë të zhvillohet të hënën, është zhvendosur për të dielën, ndërsa të mërkurën në javën e VIII Liria e pret Prishtinën dhe të shtunën më 30 shtator në javën e IX Prishtina e pret Llapin.

Orari i tre ndeshjeve të ardhshme:

Java VII: Prishtina – Flamurtari, e diel 30 shtator – ora 18:45
Java VIII: Liria – Prishtina, e mërkurë, 3 tetor – ora: 15:30
Java IX: Prishtina – Llapi, e shtunë, 6 tetor – ora: 18:45