Lajme

Nesër, e mërkurë: 2 Korriku - Prishtina

Nesër, e mërkurë: 2 Korriku - Prishtina

Ndeshja nis nga ora 16:00 në stadiumin e Ramiz Sadikut

Prishtinë, 30 korrik 2019 - Bardhekaltrit zhvillojnë nesër ndeshjen e katërt parakampionale dhe për kundërshtar kanë anëtarin e Ligës së parë, 2 Korrikun e Prishtinës. Ndeshja zhvillohet në fushën e stadiumit të Ramiz Sadikut (afër spitalit) me fillim nga ora 16:00.