Lajme

Nesër grumbullohet skuadra

Nesër grumbullohet skuadra

Prishtinë, 6 janar 2019 - Nesër, e hënë 7 janar, nga ora 10:30 në stadiumin e 2 Korrikut grumbullohet skuadra për të nisur fazën përgatitore e cila deri me 22 janar vazhdon në Prishtinë ku pastaj për dy javë transferohet në Turqi meqërast do të ndeshet në miqësore me anëtarët e elitës së Ukrainës, Desna, Olimpik Donjeck dhe Shaktar U21.