Lajme

Nesër miqësore: Prishtina - 2 Korriku

Nesër miqësore: Prishtina - 2 Korriku

Ndeshja zhvillohet në Pejë nga ora 17:30

Prishtinë, 19 qershor 2018 - Skuadra po vazhdon përgatitjet në Banjë të Pejës e vendosur në kompleksin e hotelit “Onix”, ndërsa përgatitjet po i mbanë në fushën me bari sintetik të kompleksit dhe në stadiumin “Shahin Haxhiislami” në Pejë - stadium ky ku nesër nga ora 17:30 bardhekaltrit ndeshen në miqësore me 2 Korrikun e Prishtinës.