Lajme

Nesër shorti i gjysmëfinales së Kupës (12:00h)

Nesër shorti i gjysmëfinales së Kupës (12:00h)

Ballkani, Feronikeli ose Drenica?

Prishtinë, 17 shkurt 2020 – Prishtina është kualifikuar në gjysmëfinale të Digitalb Kupës për herë të 10-të në histori të klubit pas luftës.

Kundërshtar të mundshëm janë fituesi i Kupës aktual dhe kampionët në fuqi, Feronikeli, lideri në klasifikim Ballkani dhe kundërshtari tradicionalisht i vështirë, Drenica.

Shorti hedhet nga ora 12-të.