Lajme

Nesër testi i fundit para udhëtimit në Elbasan kundër Folgores

Nesër testi i fundit para udhëtimit në Elbasan kundër Folgores

Prishtinë, 15 qershor 2021 - Ekipi bardhekaltër sot është rikthyer nga përgatitjet e Gjakovës. Ndërsa nesër zhvillon miqësoren testuese të fundit para udhëtimit në Elbasan ku në gjysmëfinale të raundrit preliminar më 22 qershor takohet me kampionët e San Marinos, Folgore.

Prishtina ndeshet me kampionët e Maqedonisë së Veriut, KF Shkëndija nga Tetova.

Për akreditim të gazetarëve në emailin oficial të klubit (afati i fundit e mërkurë, ora 15).

Ndeshja zhvillohet pa publik, ndërsa transmetohet në Zëri TV dhe në facebook në grupin oficial të klubit.