Lajme

Nesërt shorti i gjysmëfinales së Kupës - ora 13:00

Nesërt shorti i gjysmëfinales së Kupës - ora 13:00

Prishtinë, 22 mars 2021 -

Prishtina dhe Llapi - Superligë
Dukagjini (Klinë) dhe Istogu - Liga e parë
Në gjysmëfinale zhvillohen dy ndeshje vajtje-ardhje