Lajme

Orari i kategorive të reja

Orari i kategorive të reja

Këtë fundjavë luajnë vetëm Superliga U17 me Drenicën dhe Prishtina “A” me Besën

Prishtinë, 5 maj, 2017 – Në këtë fundjavë nuk luajnë juniorët të cilët do të duhej të ndesheshin me Trepçën në Mitrovicë, por skuadra e mitrovicasve është tërhequr nga garat. Ndërsa, në LRFP, Prishtina “B” pushon.

Kadetët e Superligës takohen në Skenderaj me Drenicën të dielën nga ora 11.00.

Prishtina “A” me tre kategoritë e saj takohet të shtunën në Kastriot duke filluar nga ora 10.00 me Besën.