Lajme

Pesë ndeshjet e fundit të kampionatit

Pesë ndeshjet e fundit të kampionatit

Të dielën më 28 prill nga ora 19 Prishtina - Drenica

Prishtinë, 21 prill 2019 - Kanë mbetur edhe 5 ndeshje kampionale.

Ndërsa vazhdon lufta ndërmjet tre skuadrave për titull, Prishtinës e Feronikelit me 65 pikë dhe Llapit me 63 pikë.

Kurse të dielën më 28 prill nga ora 19:00 në “Fadil Vokrri” Prishtina e pret Drenicën në kuadër të javës së 29-të.