Lajme

Portieri Bekaj ftohet nga Përfaqësuesja e Kosovës U21

Portieri Bekaj ftohet nga Përfaqësuesja e Kosovës U21

Pas dy paraqitjeve tani thirret edhe me Norvegjinë e Gjermaninë

Prishtinë, 21 gusht, 2017 – Portieri bardhekaltër, Visar Bekaj, ftohet sërish në Përfaqësuesen e Kosovës U21. Bekaj ka mbrojtur edhe në dy ndeshjet kualifikuese me Irlandën dhe Norvegjinë. Kurse tani pritet të paraqitet edhe në dy ndeshje tjera, me Norvegjinë në Mitrovicë më 1 shtator dhe më 5 shtator në Osnabruck me Gjermaninë.