Lajme

Prishtina e pret Ferizajn

Prishtina e pret Ferizajn

Prishtinë, 2 mars 2020 - Prishtina dhe Ferizaj takohen në kuadër të javës 21. Deri sa Ferizaj po lufton për ekzistencë, Prishtina si gjithmonë në ndjekje të titullit dhe fitorja mund ta vendos në krye të klasifimimit.

Ndeshja zhvillohet këtë të mërkurë më 4 mars me fillim nga ora 17:00 në “Fadil Vokrri”.

Çmimi i biletave është i njëjtë sikurse në ndeshjen me Ballkanin, lindje 2€, perëndim 3€, VIP 5€.

Klasifikimi pas 20 javësh