Lajme

Prishtina e pret Gjilanin në javën e parë - orari i plotë

Prishtina e pret Gjilanin në javën e parë - orari i plotë

Ndeshja do të zhvillohet pa praninë e shikuesve

Prishtinë, 1 gusht 2018 – Është hedhur shorti i edicionit të ri dhe Prishtina do të nis kampionatin si vendas në kryeqendër kundër Gjilanit. Ndeshja do të zhvillohet pa praninë e shikuesve përshkak dënimit nga FFK.

Java I: Prishtina – Gjilani
Java II: Trepça ’89 – Prishtina
Java III: Prishtina – Drenica
Java IV: Ballkani – Prishtina
Java V: Prishtina – Ferizaj
Java VI: Drita – Prishtina
Java VII: Prishtina – Flamurtari
Java VIII: Liria – Prishtina
Java IX: Prishtina – Llapi
Java X: Feronikeli – Prishtina
Java XI: Prishtina – KEK-u