Lajme

Prishtina – Gjilani, shtyhet ndeshja

Prishtina – Gjilani, shtyhet ndeshja

Zhvillohet më 30 mars nga ora 15:00

Prishtinë, 19 mars 2021 – Për shkak ruajtjes së fushës së stadiumit “Fadil Vokrri”, për ndeshjet e Kosovës, ndeshja e javës së 26-të ndërmjet Prishtinës dhe Gjilanit është shtyrë për ditën e martë, 30 mars. Dueli fillon nga ora 15:00.