Lajme

Prishtina ka mbyllur aventurën e parë në “Champions”

Prishtina ka mbyllur aventurën e parë në “Champions”

Prishtina ka mbyllur aventurën e parë në “Champions”.

Një kalim raundi, 4 ndeshje, 2 fitore, 2 humbje, 5 gola të shënuar dhe 6 të pranuar.

Vazhdojmë tutje në “Conference”, realisht na pret rival më i përafërt.

Të martën e presim humbësin e ndeshjes së sotme, Alashkert (2-2) Connah’s Quay Nomands.