Lajme

Prishtina – Liria të dielën, 13h

Prishtina – Liria të dielën, 13h

Prishtina – Liria të dielën, 13h

Rivalët e vjetër takohen në javën XIX

Prishtinë, 19 shkurt 2019 – Bardhekaltrit nuk kanë shumë të mendojnë për ndeshjen me Flamurtarin, duhet nxjerr mësimin sa më shpejt dhe të vazhdohet tutje. Skuadra ka menjëherë impenjim të radhës, sërish ndeshjeve të vështirë me skuadër maksimalisht të mobilizuar që pikët i ka jetë a vdekje.

Të dielën nga ora 13, Prishtina e pret Lirinë në “Fadil Vokrri” në kuadër të javës së XIX.