Lajme

Prishtina zhvendoset në Drenas

Prishtina zhvendoset në Drenas

Ndeshjet e edicionit 2017/18 Prishtina i zhvillon në “Rexhep Rexhepi”

Prishtinë, 14 gusht, 2017 – FC Prishtina këtë edicion, ndeshjet si vendase do t’i zhvilloj në Drenas në stadiumin e Feronikelit “Rexhep Rexhepi”. Por, nesër pritet zyrtarizimi i marrëveshjes ndërmjet FC Prishtina dhe Komunës së Drenasit.

Ndeshja e javës së parë me Dritën, sipas të gjitha gjasave zhvillohet të dielën më 20 gusht nga ora 17:00.