Lajme

Qendrim Zyba sërish i ftuar nga U21 e Kosovës

Qendrim Zyba sërish i ftuar nga U21 e Kosovës

Kosova U21 ndeshet me Shqipërinë dhe Turqinë

Prishtinë, 12 nëntor 2020 - Qendrim Zyba sërish i ftuar nga U21 e Kosovës
Kosova U21 do t’i zhvillojë dy ndeshjet e fundit kualifikuese, nesër në “Fadil Vokrri” kundër Shqipërisë dhe të martën kundër Turqisë si mysafire.

I ftuar është edhe mesfushori ynë, Qendrim Zyba i cili nga 11 ndeshje kampionale ka luajtur në 10 sosh.
Në këto dy grumbullime mungon qendërmbrojtësi, Lumbardh Dellova përshkak problemeve shëndetësore që kishte.