Lajme

Skuadra në pushim deri të enjten

Skuadra në pushim deri të enjten

Të enjten përgatitjet për Superkupë dhe kampionat

Prishtinë, 23 korrik 2018 - Skuadra ka marrë pushim nga e enjtja pas ndeshjes me Fola-n dhe do të pushoj deri këtë të enjte më 26 korrik kur edhe do t’i rikthehet punës përgatitore për ndeshjen e Superkupës dhe edicionin e ri të kampionatit 2018/19.

Ndeshja e Superkupës ndërmjet Prishtinës dhe Dritës zhvillohet më 13 gusht nga ora 20:00 në stadiumin e qytetit në Prishtinës, ndërsa kampionati nis një javë më vonë pas Superkupës.