Lajme

Skuadra rikthehet në shtëpi

Skuadra rikthehet në shtëpi

Të martën vazhdojnë seancat stërvitore

Prishtinë, 12 shkurt, 2017 - Pas tetë ditë qëndrimi në përgatitje në Turqi, skuadra bardhekaltër është rikthyer mbrëmë vonë në kryeqendrën tonë.

Futbollistët kanë pushim të dielën dhe të hënën, kurse të martën më 14 shkurt, pasdite në Kastriot skuadra rifillon seancat stërvitore.