Lajme

Sot nisin ndeshjet përgatitore

Sot nisin ndeshjet përgatitore

Flamurtari – Prishtina, 16:45

Prishtinë, 20 korrik 2019 – Skuadra nis sot ndeshjet miqësore testuese të fazës përgatitore. Testuesja e parë është në “Xhemajl Ibishi” nga ora 16:45 kundër kuqezinjëve të Flamurtarit.

Ndërsa ndeshja me Trepçën ’89 e paraparë të luhet pas një jave është anuluar dhe skuadra do të ndeshet me skuadër tjetër që do të caktohet ndërkohë.