Lajme

Sot nisin përgatitjet

Sot nisin përgatitjet

Pas dhjetë ditë pushim, nga ora 17:00 nis puna në Kastriot

Prishtinë, 17 qershor, 2017 - Pas ndeshjes kualifikuese në UEL me Norrkoping, skuadra ka pushuar për dhjetë ditë dhe sot rinis sërish punën. Nga ora 17:00 në Kastriot fillon puna e fazës së dytë - të fundit përgatitore para fillimit të kampionatit që nis më 19 gusht.