Lajme

Të dielën më 30 prill, Besa – Prishtina

Të dielën më 30 prill, Besa – Prishtina

Kjo ndeshje i takon javës XXVIII dhe fillon nga ora 15.00

Prishtinë, 25 prill, 2017 – Besa dhe Prishtina takohen të dielën më 30 prill në kuadër të javës së XXVIII të Vala Superligës. Ndeshja e cila zhvillohet në stadiumin “Shahin Haxhiislami” fillon nga ora 15.00.
Përderisa Prishtina ende është në luftë për dy pozitat e para, Besa ka arritur në finale të Kupës ku në rrugëtimin e saj ka mposhtur edhe Prishtinën.