Lajme

Të dielën nis faza e tretë - 11 finalet e fundit

Të dielën nis faza e tretë - 11 finalet e fundit

Prishtina pret Ferizajn

Prishtinë, 10 mars 2020 - Kanë mbetur edhe 11 ndeshje deri në fund të kampionatit dhe pas përfundimit të javës së 22-të, sipas sistemit të “Bergerit” është formuar edhe faza e tretë e kampionatit. Prishtina do të ndeshet me Ferizajn me të cilët u ndesh para dy javësh po në “Fadil Vokrri” duke e mposhtur 3:2.