Lajme

Të hënën java e 12-të

Të hënën java e 12-të

Derbi i kryeqytetit, Prishtina pret Flamurtarin

Prishtinë, 25 tetor 2019 – Prishtina të hënën e pret në derbin e kryeqytetit, Flamurtarin, ndeshje kjo e javës së 12-të të Ipko Superligës. Ndeshja zhvillohet të hënën në “Fadil Vokrri” nga ora 18.00.

Prishtina dhe Flamurtari në ndeshjen e parë kanë luajtur baras 1:1.