Lajme

Të shtunën miqësore me Onixin

Të shtunën miqësore me Onixin

Ndeshja zhvillohet në fushën e 2 Korrikut nga ora 12

Prishtinë, 17 janar 2019 – Skuadra me 7 janar ka nisur përgatitjet për stinorin pranveror. Më 22 janar udhëton në Antalya të Turqisë ku do të qëndroj dy javë, ndërsa do të zhvillojë edhe tre miqësore me skuadra elitare të Ukrainës si Desna, Olimpik Donetsk dhe Shakhtar Donetsk U21.

Dhe para nisjes në Turqi, skuadra do të zhvilloj edhe një testuese, konkretisht të shtunën më 19 janar nga ora 12:00 në fushën e 2 Korrikut e pret anëtarin e Ligës së parë, Onix nga Banja e Pejës.