Lajme

Të shtunën sfida e radhës

Të shtunën sfida e radhës

Prishtina udhëton në Skenderaj

Prishtinë, 17 shkurt 2020 – Drenica dhe Prishtina do të takohen në kuadër të javës së 19-të. Dy skuadrat kanë luajtur baras pa gola në ndeshjen e fazës së parë në “Fadil Vokrri”.