Lajme

Tre ndeshje për 9 ditë

Tre ndeshje për 9 ditë

Nesër ndeshja e mbetur me Drenicën

Prishtinë, 15 tetor 2019 – Pas ndeshjeve të Përfaqësueseve, Prishtinën tani e presin tre ndeshjes rresht për 9 ditë.

Nesër, e mërkurë, 16 tetor, Prishtina e pret Drenicën (18:00h) në ndeshjen e mbetur të javës së 8-të.

Ndërsa, të dielën më 20 tetor, në javën e 10-të, Ferizaj e pret Prishtinën.

Kurse, të enjten më 24 tetor, në kuadër të javës së 11-të, Prishtina e pret Dritën dhe menjëherë në fundjavë e pret edhe Flamurtarin.

Tabela e klasifikimit pas 9 javësh: