Lajme

U19: Sot, Prishtina – Flamurtari

U19: Sot, Prishtina – Flamurtari

Në ora 15.00 në Kastriot vendoset titulli

Prishtinë, 29 maj, 2017 – Sot nga ora 15.00 në stadiumin “Agron Rama” në Kastriot, zhvillohet ndeshja e vitit për junior U19. Prishtina e cila ka 63 pikë ndiqet nga Flamurtari me 62. Por, kjo është ndeshja e fundit kampionale dhe sot vendohet titulli i kampionit për U19 të Superligës.