Lajme

Vëllaznimi – Prishtina, zhvillohet të shtunën me 24 shkurt

Vëllaznimi – Prishtina, zhvillohet të shtunën me 24 shkurt

Ndeshja zhvillohet në Gjakovë dhe nis nga ora 13:00

Prishtinë, 20 shkurt 2018 – Vëllaznimi dhe Prishtina takohen në ndeshjet e javës XX. Ndeshja zhvillohet të shtunën më  24 shkurt dhe nis nga ora 13:00.

Do të jetë kjo përballja e dytë e këtij sezoni. Të parën të zhvilluar në Drenas e kishte fituar Prishtina me rezultat të ngushtë 1:0 me golin e shënuar nga Dallku në minutën e parë shtesë.