Lajme

Derbi i stinorit: Prishtina – Feronikeli

Derbi i stinorit: Prishtina – Feronikeli

Çmimi i biletave: 2, 3 dhe 5 euro

Prishtinë, 4 mars 2019 – Të mërkurën më 6 mars nga ora 17:00 në stadiumin e Prishtinës, Prishtina e pret Feronikelin. Konsiderohet si derbi i stinorit pranveror. Feronikeli e para në klasifikim me 48 pikë, 5 më shumë se Prishtina me 43 pikë.

Çmimi i biletave nuk do të ndryshoj nga ndeshjet e fundit.

Tribuna lindore 2 euro.
Tribuna veriore (vetëm për tifozët mysafir) 3 euro.
Tribuna perëndimore 3 euro.
Tribuna VIP 5 euro.